POINT-IT

Od početaka 2004. godine pa sve do danas, izazov je i pobrojati sve projekte i inicijative koje je udruga P.O.I.N.T. realizirala koristeći informacijske i komunikacijske tehnologije (eng. kratica: ICT). Portal Križevci.info možda je najistaknutiji primjer koji postoji od 2005. godine, a do danas prošao je već nekoliko velikih redizajna i tehničkih nadogradnji. Kroz godine takvih projekata i inicijativa, entuzijasti Udruge okupljeni u internu organizacijsku jedinicu POINT-IT skupili su vrijedno iskustvo, ali i izgradili široku IT infrastrukturu koja danas podržava 50-ak različitih web sjedišta, pruža usluge video konferencije, usluge u oblaku, domenskih i mail poslužitelja, specijaliziranih aplikacija i internetskih servisa.