Ukratko

-12.01.2020. – danas: Predsjednik: Nikola Ostojčić; Potpredsjednica: Silvia Novosel; Potpredsjednik: Igor Kudeljnjak; Tajnik: Nikola Matosović; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika i tajnika): Hrvoje Belani, Matija Jurčević, Ivana Kulko, Ivan Mušlek, Gordan Pavlinušić; Nadzorni odbor:  Ivona Haban, Tomislav Novosel, Mislav Zorko (pred.); Likvidator: Viktor Prevarić.

-28.12.2018. –12.01.2020.: Predsjednik: Nikola Ostojčić; Potpredsjednik: Igor Kudeljnjak; Potpredsjednik: Ivan Mušlek; Tajnik: Nikola Matosović; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika i tajnika): Hrvoje Belani, Gordan Pavlinušić, Matija Zorko, od 27.12.2019. Matija Jurčević i Ivana Kulko; Nadzorni odbor:  Matija Jurčević (od 27.12.2019. Mislav Zorko), Ivana Kulko (od 27.12.2019. Tomislav Novosel), Sonja Mrnjavčić (pred.); Likvidator: Viktor Prevarić.

-30.12.2016. – 28.12.2018.: Predsjednik: Damjan Tkalec; Potpredsjednik: Igor Kudeljnjak; Potpredsjednica: Sonja Mrnjavčić; Tajnik: Nikola Matosović; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika i tajnika): Hrvoje Belani, Matija Jurčević, Sandro Novosel; Nadzorni odbor:  Luka Baričević, Mario Filipašić, Gordan Pavlinušić (pred.); Likvidator: Viktor Prevarić.

– 31.01.2015. – 30.12.2016.: Predsjednik: Mario Rajn; Potpredsjednik: Igor Kudeljnjak; Potpredsjednik: Marko Matosović; Tajnik: Nikola Matosović; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika i tajnika): Hrvoje Belani, Ivona Haban, Jelka Vukobratović; Nadzorni odbor: Tomislav Bogdanović (pred.), Silvia Novosel, Viktor Prevarić; Likvidator: Hrvoje Belani.

– 12.01.2012. – 31.01.2015.: Predsjednik: Mario Rajn; Potpredsjednik: Marko Matosović; Potpredsjednica: Jelka Vukobratović; Tajnik: Hrvoje Belani; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika i tajnika): Ivona Haban, Marko Matosović, Sonja Mrnjavčić; Nadzorni odbor: Andrej Dundović, Sandro Novosel, Sergej Novosel.

– 22.02.2011. – 12.01.2012.: Predsjednik: Hrvoje Belani; Potpredsjednica: Sonja Mrnjavčić; Potpredsjednik: Mario Rajn; Tajnik: Sergej Novosel; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika i tajnika): Antonio Hadrović, Ankica Jukić, Igor Kudeljnjak; Nadzorni odbor: Ivan Car, Slavica Grahovar (pred.), Matej Jakopović.

– 10.01.2009. – 22.02.2011.: Predsjednik: Hrvoje Belani; Potpredsjednica: Sonja Mrnjavčić; Potpredsjednik: Zvonimir Leskovar; Tajnik: Sergej Novosel; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika i tajnika): Antonio Hadrović, Ankica Jukić, Mario Rajn; Nadzorni odbor: Tomislav Bogdanović, Sandro Novosel (pred.), Goran Sokolić.

– 28.12.2006. – 10.01.2009.: Predsjednik: Hrvoje Belani; Potpredsjednica: Tania Lugomer-Pomper; Potpredsjednik: Dalibor Karlović; Tajnik: Sergej Novosel; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika, tajnika i rizničarku): Bojan Krhatlić, Sandro Novosel; Nadzorni odbor: Sonja Mrnjavčić, Mario Rajn, Vedran Šantak (pred.).

– 12.11.2005. – 28.12.2006.: Predsjednik: Hrvoje Belani; Potpredsjednica: Tania Lugomer-Pomper; Potpredsjednik: Dalibor Karlović; Tajnik: Dragutin Andrić; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika, tajnika i rizničarku): Sandro Novosel, Sergej Novosel; Nadzorni odbor: Luka Belani, Ankica Jukić, Tomislav Mudrić (pred.).

– 03.09.2004. – 12.11.2005.: Predsjednik: Viktor Prevarić; Potpredsjednik: Hrvoje Belani; Potpredsjednik: Dalibor Karlović; Tajnik: Dragutin Andrić; Rizničarka: Zvjezdana Babić; Upravni odbor (uz predsjednika i tajnika): Sandro Novosel, Sergej Novosel, Ana Stručić; Nadzorni odbor: Luka Belani, Ankica Jukić, Tomislav Mudrić (pred.).

Datum osnutka udruge: 3. rujna 2004.

www.udruga-point.hr