Tražimo Koordinatora/icu za operacije – zaposli se u udruzi P.O.I.N.T.!

Nova godina našoj udruzi donosi nove aktivnosti i izazove, nova izdanja naših dugogodišnjih festivala i projekata, te razvoj potpuno novih koncepata i ideja. Posla je puno, a volje ne smije biti malo 🙂

Kako bi sve teklo puno glađe, u potrazi smo za energičnim Koordinatorom za operacije (m/ž) koji će nam pomoći u daljnjem radu. Je li ovaj posao tvoja novogodišnja odluka?

Tražimo nekog tko će:

• baviti se administracijom i dokumentacijom u papirnatom i digitalnom obliku (obrada i pohrana računa, ugovora, prijava na aktivnosti i slično …)
  • komunicirati sa našim knjigovodstvom
  • pripremati dokumentaciju za izradu autorskih ugovora i povremeno izdavati račune prema postojećoj formi
  • voditi evidenciju volonterskog rada te se koordinirati sa voditeljima projekata Udruge
  • pružati administrativnu i provedbenu potporu u realizaciji projekata Udruge
  • obavljati ostale poslove srodne navedenim

Ono što možemo ponuditi je:

• ugovor na određeno, puno radno vrijeme (12 mjeseci, s mogućnošću produljenja do 36 mjeseci), uz probni rok od 3 mjeseca
  • Fleksibilno radno vrijeme uz mogućnost hibridnog rada – po dogovoru, i ovisno o trenutnim obavezama
  • Službeno prijenosno računalo
  • Rad u moderno opremljenim prostorima Kozmološkog centra u Križevcima
  • Putne troškove
  • Uvodnu edukaciju i podršku
  • Dodatne edukacije

Naš idealan kandidat:

• ima VŠS ili VSS po mogućnosti iz društvenih područja, ili radno iskustvo na istim/sličnim poslovima
  • dobro poznaje pravne tekstove i nazive
  • informatički je pismen (tech savvy osobe imaju prednost)
  • financijski je pismen
  • organiziran je i sistematičan
  • dobro poznaje engleski jezik u govoru i pismu
  • nam želi pomoći u popularizaciji naših projektnih aktivnosti te razvoju lokalnog civilnog društva
  • je zainteresiran za teme o poslovanju organizacija civilnog društva

Inače, mi smo:
Udruga P.O.I.N.T. koja provodi projekte iz područja kulture, obrazovanja, medija i STEM-a te organizira interaktivne događaje za lokalnu zajednicu. 2020. godine Udruga je pokrenula Kozmološki centar (u sklopu kojeg je 2023. otvorena i Zvjezdarnica), prostor okupljanja za sve koji žele učiti o prirodi i tehnologijama, na čemu surađuje s brojnim stručnjacima i javnim osobama. Neki od naših prepoznatljivih programa i projekata su i Five4Kids, Culture Shock Festival, Pinklecfest, portal Križevci.info, Sajam studija, Pub InKVIZicija i drugi.

Ako se prepoznajete u ovom, pošaljite svoju prijavu i CV na kontakt@udruga-point.hr s naslovom “Prijava za radno mjesto Koordinatora za operacije – IME PREZIME”. Natječaj traje do 11. siječnja 2024 ili do popunjenja radnog mjesta.

Kandidate koji će odgovarati traženom profilu pozvat ćemo na drugi krug razgovora. Sretno!

Udruga P.O.I.N.T. Križevci korisnica je institucionalne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva za stabilizaciju i/ili razvoj udruge.